Вівторок, 24.10.2017, 08:46
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2017 » Серпень » 23 » Групи
09:53
Групи

Група М17 1/9

Куратор Долиняк Сергій Миколайович

  1. Баркар Микита Миколайович
  2. Білоокий Євгеній Георгійович
  3. Бурчак Олександр Ігорович
  4. Гордовий Владислав Владиславович
  5. Гребінчук Євген Вікторович
  6. Григоренко Богдан Русланович
  7. Дулов Даниїл Олександрович
  8. Жук Олександр Романович
  9. Клубченко Кирил Олегович
  10. Кривенко Кирило Ігорович
  11. Крижановський Олег В’ячеславович
  12. Крисюк Святослав Романович
  13. Кудревич Антон Олександрович
  14. Перевалов Микола Вадимович
  15. Стоцький Олексій Анатолійович
  16. Тарасюк Микола Сергійович
  17. Христенко Владислав Миколайович
  18. Чайка Антон Русланович

 

Група І17 1/9

Куратор  Шевченко Олександр Іванович

  1. Ауліна Юлія Віталіївна
  2. Бондаренко Дмитро Олексійович
  3. Ботнар Євген Борисович
  4. Коваль Олександр Володимирович
  5. Кравчук Володимир Володимирович
  6. Купнівський Богдан Олексійович
  7. Купнівський Борис Олексійович
  8. Лагода Владислав Віталійович
  9. Маєвський Вадим Вадимович
  10. Нертик Микола Костянтинович
  11. Печкур Микита Сергійович
  12. Платонов Едуард Олександрович
  13. Рябовол Ярослав Вадимович
  14. Слободян Михайло В’ячеславович
  15. Смітюх Артьом Ігорович
  16. Снєжкова Діана Володимирівна
  17. Теличенко Вадим Васильович
  18. Троіцький Владислав Русланович
  19. Цуркан Владислав Сергійович

 

Група Т17 1/9

Куратор Брайко Маргарита Віталіївна

  1. Бесчасний Олександр Віталійович
  2. Говтва Олег Олегович
  3. Голобородько Костянтин Олегович
  4. Данчул Максим Ігорович
  5. Іванов Ілля Ярославович
  6. Ільченко Владислав Олександрович
  7. Коваль Олександр Олександрович
  8. Колодій Сергій Вікторович
  9. Кравченко Володимир Володимирович
  10. Лещинський Андрій Олександрович
  11. Масютін Кирило Володимирович
  12. Михайленко Анатолій Віталійович
  13. Михайленко Денис Миколайович
  14. Михайлов Владислав Геннадійович
  15. Олішевський Валентин Сергійович
  16. Петренко Владислав Юрійович
  17. Подкопайло Тимур Олександрович
  18. Пташник Владислав Михайлович
  19. Розгон Нікіта Олександрович
  20. Самойленко Владислав Вадимович
  21. Сафронова Вікторія Дмитрівна
  22. Ткаченко Владислав Григорович
  23. Цюпко Євген Олегович
  24. Чайковський Богдан Валерійович
  25. Чинченко Дмитро Ігорович

 

Група С17 1/9

Куратор Козинська Наталя Миколаївна

  1. Безпалий Станіслав Валерійович
  2. Возносіменко Матвій Анатолійович
  3. Волошин Андрій Олександрович
  4. Голіков Вадим Олександрович
  5. Іщенко Данило Олександрович
  6. Кашпуренко Євген Олегович
  7. Мережко Віктор Євгенійович
  8. Новіков Денис Сергійович
  9. Панчук Валерій Віталійович
  10. Парфєєв Олександр Олексійович
  11. Потужний Андрій Ігорович
  12. Саранчук Ілля Ігорович
  13. Соловей Павло Володимирович
  14. Ткаченко Віталій Данилович
  15. Токарєв Ілля Валерійович
  16. Токарський Артур Сергійович
  17. Федоренко Антон Миколайович
  18. Шеремет Олександр Юрійович

 

Група А17 1/9

Куратор Лиходід Денис Олександрович

  1. Авксентьєв Дмитро Андрійович
  2. Веретенніков Андрій Станіславоич
  3. Глинський Тимофій Володимирович
  4. Григорян Артур Аргиштович
  5. Єрмоленко Іван Олегович
  6. Загребельний Вадим Сергійович
  7. Лубенець Артем Олександрович
  8. Мамай Денис Володимирович
  9. Пастушенко Микита Олександрович
  10. Подлєсний Владислав Вадимович
  11. Прока Сергій Сергійович
  12. Пуля Олександр Васильович
  13. Рибченко Ігор Віталійович
  14. Руденко Володимир Олександрович
  15. Смаглюк Віталій Сергійович
  16. Удовиченко Станіслав Юрійович
  17. Шутко Владислав Сергійович
  18. Ютишев Олександр Сергійович

 

Група А17 2/9

Куратор Халхунов Сергій  Олександрович

  1. Баніра Дмитро Сергійович
  2. Бевз Давид Віталійович
  3. Бішінтєєв Олександр Вадимович
  4. Диркач Кирило Євгенович
  5. Жовтобрюх Владислав Валерійович
  6. Загородній Сергій Сергійович
  7. Злуховський Богдан Петрович
  8. Іващенко Данило Вадимович
  9. Колесник Євген Валерійович
  10. Кормільченко Максим Сергійович
  11. Рудун Максим Сергійович
  12. Снежков Максим Миколайович
  13. Тішин Ярослав Сергійович
  14. Шимко Максим Володимирович
  15. Шульгін Юрій Ігорович
  16. Юрчук Дмитро Валерійович
  17. Ярощук Владислав Геннадійович

 

Група К17 1/9

Куратор Павлова Ніна Сергіївна

  1. Блухштейн Пилип Іоанович
  2. Бойко Олександр Андрійович
  3. Галкіна Дар’я Олександрівна
  4. Дубіцька Марина Миколаївна
  5. Жулай Ярослав Леонідович
  6. Журавльова Анастасія Юріївна
  7. Казаченко Владислав Ігорович
  8. Кіблик Іван Олегович
  9. Ковальов Ярослав Вікторович
  10. Лисенко Руслан Миколайович
  11. Остапенко Павло Анатолійович
  12. Павлюхін Владислав Леонідович
  13. Парталога Владислав Олександрович
  14. Пересунько Данило Володимирович
  15. Поліщук Богдан Романович
  16. Пушкаренко Віталій Олегович
  17. Резніченко Олександр Олександрович

 

Група К17 2/9

Куратор Вовкогон Катерина Валентинівна

  1. Голубіцький Владислав Ігорович
  2. Гриценко Андрій Віталійович
  3. Гулька Максим Геннадійович
  4. Довбненко  Микита Андрійович
  5. Малінніков Владислав Ігорович
  6. Марченко Богдан Станіславович
  7. Пацан Ігор Вікторович
  8. Плужник Владислав Олександрович
  9. Погрібний Олексій Миколайович
  10. Пуля Віктор Валентинович
  11. Сіренко Олександр Олександрович
  12. Соколенко Владислав Олександрович
  13. Ткаченко Антон Васильович
  14. Усатенко Костянтин Олександрович
  15. Федоза Богдан Олександрович
  16. Чайка Владислав Валерійович
  17. Юрченко Артем Андрійович

 

Група Е17 1/9

Куратор Куц Вікторія Іванівна

  1. Ащеулов Богдан Сергійович
  2. Батенко Ярослав Романович
  3. Буторіна Даніелла Олександрівна
  4. Гайналій Анастасія Олександрівна
  5. Гармаш В’ячеслав Олександрович
  6. Гевель Катерина Петрівна
  7. Гуріна Ірина Віталіївна
  8. Коринфіл Катерина Русланівна
  9. Лапшова Сніжана Геннадіївна
  10. Невдаха Володимир Юрійович
  11. Нейжмак-Селіванова Карина Олександрівна
  12. Неклега Яна Володимирівна
  13. Романов Владислав Олександрович
  14. Свінтіцький Микита Андрійович
  15. Смельняк Діана Андріївна
  16. Стрюченко Зорина Олександрівна
  17. Шмегельська Ілона Ігорівна

 

Група К 16 1/9

Куратор  Приходько Лідія Миколаївна

  1. Венгеровський Володимир Михайлович
  2. Барабаш Артем Іванович
  3. Шульгін Ігор Павлович
  4. Коваленко Сергій Сергійович
  5. Вашека Тимофій Олександрович

 

 

Група К 16 2/9

Куратор  Токар  Марина Григорівна

  1. Ляшенко Євген Володимирович
  2. Гуцол Віталій  Олександрович
  3. Яковлєва Олена Вікторівна
  4. Новікова Ірина Олександрівна
  5. Хоменко Юрій  Валентинович
  6. Біліченко Ілля Олександрович

 

 

Група І 16 1/9

Куратор   Орлова Ірина Олександрівна

  1. Мануйлович  Вадим Валерійович

 

Група А 16 2/9

Куратор   Зарудній Андрій Миколайович

  1. Степанов Іван Олександрович
  2. Шаповал Ярослав Едуардович
  3. Городній Андрій Ігорович
  4. Кургін Андрій Сергійович
  5. Левченко Владислав Сергійович
  6. Батенко Максим Сергійович

 

 

Група Б 16 1/9

Куратор   Мохонько Олена Михайлівна

  1. Мороз Наталя Анатоліївна

 

 

Група Е 16 1/9

Куратор  Пелих Олена Леонідівна

  1. Резніченко Марина Андріївна
  2. Моргаєва Анастасія Олександрівна
  3. Горбатовський Артем Сергійович
  4. Заславська Юлія Василівна
  5. Слюсарєв Олексій Сергійович
  6. Іванов Валерій Славікович

 

Група Т 16 1/9

Куратор   Дяченко Тетяна Василівна

  1. Бескровний  Володимир Васильович
  2. Грейцаровська Ірина Олександрівна

 

Група С 16 1/9

Куратор   Рябая Оксана Володимирівна

  1. Дьоміч  Дмитро Станіславович
  2. Панченко Андрій Петрович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Події | Переглядів: 951 | Додав: Женя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2017