Вівторок, 24.10.2017, 08:30
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2017 » Липень » 31 » Наказ про зарахування на навчання за державним замовленням
13:04
Наказ про зарахування на навчання за державним замовленням

 

051 Економіка Державна 
  прізвище ім'я по батькові
1 Неклега Яна Володимирівна
2 Смельняк Діана Андріївна
3 Гармаш В`ячеслав Олександрович
4 Лапшова Сніжана Геннадіївна
5 Буторіна Даніелла Олександрівна
6 Коринфіл Катерина Русланівна
7 Романов Владислав Олександрович
8 Батенко Ярослав Романович
       
071 Облік і оподаткування Державна 
  прізвище ім'я по батькові
1 Гуріна Ірина Віталіївна
2 Невдаха Володимир Юрійович
3 Гайналій Анастасія Олександрівна
4 Кучеренко Наталія Миколаївна
5 Нейжмак-Селіванова Карина Олександрівна
6 Гевель Катерина Петрівна
       
       
123 Комп’ютерна інженерія Державна 
  прізвище ім'я по батькові
1 Сіренко Олександр Олександрович
2 Юрченко Артем Андрійович
3 Павлюхін Владислав Леонідович
4 Кіблик Іван Олегович
5 Казаченко Владислав Ігорович
6 Пацан Ігор Вікторович
7 Федоза Богдан Олександрович
8 Ткаченко Антон Васильович
9 Усатенко Костянтин Олександрович
10 Галкіна Дар`я Олександрівна
11 Плужник Владислав Олександрович
12 Пушкаренко Віталій Олегович
13 Резніченко Олександр Олександрович
14 Дубіцька Марина Миколаївна
15 Гулька Максим Геннадійович
16 Марченко Богдан Станіславович
17 Блухштейн Пилип Іоанович
18 Ковальов Ярослав Вікторович
19 Остапенко Павло Анатолійович
20 Парталога Владислав Олександрович
21 Чайка Владислав Валерійович
22 Соколенко Владислав Олександрович
23 Бойко Олександр Андрійович
       
131 Прикладна механіка Державна 
  прізвище ім'я по батькові
1 Клубченко Кирило Олегович
2 Троіцький Владислав Русланович
3 Слободян Михайло В`чеславович
4 Крижановський Олег В`ячеславович
5 Ботнар Євген Борисович
6 Теличенко Вадим Васильович
7 Кривенко Кирило Ігорович
8 Бондаренко Дмитро Олексійович
9 Кравчук Володимир Володимирович
10 Рябовол Ярослав Вадимович
11 Маєвський Вадим Вадимович
12 Лагода Владислав Віталійович
13 Цуркан Владислав Сергійович
14 Гребінчук Євген Вікторович
15 Коваль Олександр Володимирович
16 Баркар Микита Миколайович
17 Купнівський Борис Олексійович
18 Печкур Микита Сергійович
19 Чайка Антон Русланович
20 Платонов Едуард Олександрович
21 Христенко Владислав Миколайович
22 Гордовий Владислав Владиславович
23 Ауліна Юлія Віталіївна
24 Тарасюк Микола Сергійович
25 Кудревич Антон Олександрович
26 Єфанов Віктор Станіславович
27 Перевалов Микола Вадимович
28 Білоокий Євгеній Георгійович
29 Смітюх Артьом Ігорович
30 Купнівський Богдан Олексійович
31 Крисюк Святослав Романович
32 Григоренко Богдан Русланович
33 Жук Олександр Романович
34 Снєжкова Діана Володимирівна
35 Дулов Даниїл Олександрович
36 Стоцький Олексій Анатолійович
       
133 Галузеве машинобудування Державна 
  прізвище ім'я по батькові
1 Коваль Олександр Олександрович
2 Масютін Кирило Володимирович
3 Подкопайло Тимур Олександрович
4 Пташник Владислав Михайлович
5 Михайленко Анатолій Віталійович
6 Самойленко Владислав Вадимович
7 Іванов Ілля Ярославович
8 Розгон Нікіта Олександрович
9 Ільченко Владислав Олександрович
10 Михайлов Владислав Геннадійович
11 Цюпко Євген Олегович
12 Колодій Сергій Вікторович
13 Говтва Олег Олегович
14 Чайковський Богдан Валерійович
15 Ткаченко Владислав Григорович
16 Петренко Владислав Юрійович
17 Голобородько Костянтин Олегович
18 Михайленко Денис Миколайович
19 Чинченко Дмитро Ігорович
20 Сафронова Вікторія Дмитрівна
21 Лещинський Андрій Олександрович
22 Олішевський Валентин Сергійович
23 Бесчасний Олександр Віталійович
24 Данчул Максим Ігорович
25 Кравченко Володимир Володимирович
       
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Державна 
  прізвище ім'я по батькові
1 Безпалий Станіслав Валерійович
2 Федоренко Антон Миколайович
3 Потужний Андрій Ігорович
4 Ткаченко Віталій Данилович
5 Новіков Денис Сергійович
6 Мережко Віктор Євгенійович
7 Волошин Андрій Олександрович
8 Возносіменко Матвій Анатолійович
9 Соловей Павло Володимирович
10 Токарєв Ілля Валерійович
11 Голіков Вадим Олександрович
12 Парфєєв Олександр Олексійович
13 Токарський Артур Сергійович
14 Саранчук Ілля Ігорович
15 Панчук Валерій Віталійович
       
274 Автомобільний транспорт Державна 
  прізвище ім'я по батькові
1 Диркач Кирило Євгенович
2 Смаглюк Віталій Сергійович
3 Ютишев Олександр Сергійович
4 Веретенніков Андрій Станіславович
5 Бевз Давид Віталійович
6 Тішин Ярослав Сергійович
7 Загребельний Вадим Сергійович
8 Колесник Євген Валерійович
9 Пуля Олександр Васильович
10 Загородній Сергій Сергійович
11 Бішінтєєв Олександр Вадимович
12 Руденко Володимир Олександрович
13 Удовиченко Станіслав Юрійович
14 Іващенко Данило Вадимович
15 Авксентьєв Дмитро Андрійович
16 Подлєсний Владислав Вадимович
17 Рудун Максим Сергійович
18 Рибченко Ігор Віталійович
19 Ярощук Владислав Геннадійович
20 Глинський Тимофій Володимирович
21 Шутко Владислав Сергійович
22 Шульгін Юрій Ігорович
23 Снежков Максим Миколайович
24 Мамай Денис Володимирович
Категорія: Події | Переглядів: 920 | Додав: Женя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2017