Вівторок, 24.10.2017, 08:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2017 » Липень » 24 » Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення
11:43
Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення

Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія»

  1. Кіблик Іван Олегович
  2. Юрченко Артем Андрійович
  3. Сіренко Олександр Олександрович
  4. Павлюхін Владислав Леонідович
  5. Ковальов Ярослав Вікторович
  6. Соколенко Владислав Олександрович
  7. Чайка Владислав Валерійович
  8. Пацан Ігор Вікторович
  9. Пушкаренко Віталій Олегович
  10. Резніченко Олександр Олександрович
  11. Бойко Олександр Андрійович
  12. Казаченко Владислав Ігорович
  13. Остапенко Павло Анатолійович
  14. Парталога Владислав Олександрович
  15. Плужник Владислав Олександрович
  16. Марченко Богдан Станіславович
  17. Федоза Богдан Олександрович
  18. Ткаченко Антон Васильович
  19. Гулька Максим Геннадійович
  20. Усатенко Костянтин Олександрович
  21. Дубіцька Марина Миколаївна
  22. Блухштейн Пилип Іоанович
  23. Слюсарєв Ярослав Андрійович

 

 

                                                                                  

 

Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Автомобільний транспорт»

  1. Веретенніков Андрій Станіславович
  2. Мамай Денис Володимирович
  3. Шульгін Юрій Ігорович
  4. Глинський Тимофій Володимирович
  5. Диркач Кирило Євгенович
  6. Рибченко Ігор Віталійович
  7. Рудун Максим Сергійович
  8. Смаглюк Віталій Сергійович
  9. Ярощук Владислав Генадійович
  10. Тішин Ярослав Сергійович
  11. Шутко Владислав Сергійович
  12. Іващенко Богдан Сергійович
  13. Снежков Максим Миколайович
  14. Гівці Максим Євгенович
  15. Іващенко Данило Вадимович
  16. Удовиченко Станіслав Юрійович
  17. Авксентьєв Дмитро Андрійович
  18. Бевз Давид Віталійович
  19. Подлєсний Владислав Вадимович
  20. Загородній Сергій Сергійович
  21. Христенко Владислав Миколайович
  22. Загребельний Вадим Сергійович
  23. Товшанчі Владислав Віталійович
  24. Пташник Владислав Михайлович

 

 

Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Економіка»

  1. Лапшова Сніжана Геннадіївна
  2. Батенко Ярослав Романович
  3. Буторіна Даніелла Олександрівна
  4. Білий Артур Дмитрович
  5. Гармаш Вячеслав Олександрович
  6. Неклега Яна Володимирівна
  7. Коринфіл Катерина Русланівна
  8. Романов Владислав Олександрович

 

Примітка: вирішується питання зі збільшення кількості місць державного      замовлення.

 

 

Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Галузеве машинобудування»

  1. Сафронова Вікторія Дмитрівна
  2. Самойленко Владислав Вадимович
  3. Михайленко Анатолій Віталійович
  4. Коваль Олександр Олександрович
  5. Бесчасний Олександр Віталійович
  6. Михайленко Денис Миколайович
  7. Ільченко Владислав Олександрович
  8.      Голобородько Костянтин Олегович

 

Примітка: вирішується питання зі збільшення кількості місць державного      замовлення.

 

                                                                       

 

Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Обслуговування верстатів з ПУ та РТК» (Прикладна механіка)

  1. Дулов Даниїл Олександрович
  2. Григоренко Богдан Русланович
  3. Кудревич Антон Олександрович
  4. Крисюк Святослав Романович
  5. Клубченко Кирило Олегович
  6. Жук Олександр Романович
  7. Крижановський Олег В'ячеславович
  8. Подкопайло Тимур Олександрович
  9. Гребінчук Євген Вікторович
  10. Тарасюк Микола Сергійович

 

Примітка: вирішується питання зі збільшення кількості місць державного      замовлення.

 

 

Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Інструментальне виробництво» (Прикладна механіка)

  1. Троіцький Владислав Русланович
  2. Слободян Михайло Ввячеславович
  3. Теличенко Вадим Васильович
  4. Платонов Едуард Олександрович
  5. Смітюх Артьом Ігорович
  6. Купнівський Богдан Олексійович
  7. Ауліна Юлія Віталівна
  8. Печкур Микита Сергійович
  9. Купнівський Борис Олексійович
  10. Снєжкова Діана Володимирівна

 

Примітка: вирішується питання зі збільшення кількості місць державного      замовлення.

 

Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Автоматизація та компютерно-інтегровані технології»

  1. Безпалий Станіслав Валерійович
  2. Токарський Артур Сергійович
  3. Новіков Денис Сергійович
  4. Мережко Віктор Євгенійович
  5. Федоренко Антон Миколайович
  6. Парфєєв Олександр Олексійович
  7. Ткаченко Віталій Данилович
  8. Голіков Вадим Олександрович
  9. Потужний Андрій Ігорович
  10. Саранчук Ілля Ігорович
  11. Соловей Павло Володимирович
  12. Хлипняч Олександр Миколайович
  13. Єфанов Віктор Станіславович
  14. Волошин Андрій Олександрович
  15. Колесник Євген Валерійович

 

 

Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Облік і оподаткування»

  1. Гайналій Анастасія Олександрівна
  2. Гевель Катерина Петрівна
  3. Кучеренко Наталія Миколаївна
  4. Невдаха Володимир Юрійович
  5. Гуріна Ірина Віталіївна
  6. Огородник Анастасія Леонідівна

 

Примітка: вирішується питання зі збільшення кількості місць державного      замовлення.

 

Категорія: Події | Переглядів: 1178 | Додав: Женя | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2017