Вівторок, 24.10.2017, 08:47
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2017 » Липень » 28 » Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування за державним замовленням
18:01
Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування за державним замовленням

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування за державним замовленням зі спеціальності

«Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»

  1. Безпалий Станіслав Валерійович
  2. Токарський Артур Сергійович
  3. Новіков Денис Сергійович
  4. Мережко Віктор Євгенійович
  5. Федоренко Антон Миколайович
  6. Парфєєв Олександр Олексійович
  7. Ткаченко Віталій Данилович
  8. Голіков Вадим Олександрович
  9. Токарєв Ілля Валерійович
  10. Потужний Андрій Ігорович
  11. Саранчук Ілля Ігорович
  12. Возносіменко Матвій Анатолійович
  13. Соловей Павло Володимирович
  14. Волошин Андрій Олександрович
  15. Панчук Валерій Віталійович

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування за державним замовленням зі спеціальності

«Прикладна механіка»

  1. Дулов Даниїл Олександрович
  2. Григоренко Богдан Русланович
  3. Троїцький Владислав Русланович
  4. Кудревич Антон Олександрович
  5. Слободян Михайло В’ячеславович
  6. Крисюк Святослав Романович
  7. Клубченко Кирил Олегович
  8. Жук Олександр Романович
  9. Теличенко Вадим Васильович
  10. Крижановський Олег В’ячеславович
  11. Стоцький Олексій Анатолійович
  12. Платонов Едуард Олександрович
  13. Перевалов Микола Вадимович
  14. Білоокий Євгеній Георгійович
  15. Христенко Владислав Миколайович
  16. Смітюх Артьом Ігорович
  17. Єфанов Віктор Станіславович
  18. Чайка Антон Русланович
  19. Гордовий Владислав Владиславович
  20. Купнівський Богдан Олексійович
  21. Печкур Микола Сергійович
  22. Коваль Олександр Володимирович
  23. Тарасюк Микола Сергійович
  24. Кривенко Кирило Ігорович
  25. Бондаренко Дмитро Олексійович
  26. Купнівський Борис Олексійович
  27. Ботнар Євгеній Борисович
  28. Снєжкова Діана Володимирівна
  29. Цуркан Владислав Сергійович
  30. Ауліна Юлія Віталіївна
  31. Кравчук Володимир Володимирович
  32. Рябовол Ярослав Вадимович
  33. Баркар Микита Миколайович
  34. Гребінчук Євген Вікторович
  35. Лагода Владислав Віталійович
  36.  Маєвський Вадим Вадимович

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування за державним замовленням зі спеціальності

«Галузеве машинобудування»

 

  1. Сафронова Вікторія Дмитрівна
  2. Самойленко Владислав Вадимович
  3. Михайленко Анатолій Віталійович
  4. Масютін Кирило Володимирович
  5. Пташник Владислав Михайлович
  6. Подкопайло Тимур Олександрович
  7. Коваль Олександр Олександрович
  8. Петренко Владислав Юрійович
  9. Олішевський Валентин Сергійович
  10. Данчул Максим Ігорович
  11. Бесчасний Олександр Віталійович
  12. Кравченко Володимир Володимирович
  13. Ткаченко Владислав Григорович
  14. Жовтобрюх Владислав Валерійович
  15. Цюпко Євген Олегович
  16. Чайковський Богдан Валерійович
  17. Говтва Олег Олегович
  18. Лещинський Андрій Олександрович
  19. Михайленко Денис Миколайович
  20. Ільченко Владислав Олександрович
  21. Голобородько Костянтин Олегович
  22. Михайлов Владислав Геннадійович
  23. Колодій Сергій Вікторович
  24. Чинченко Дмитро Ігорович
  25. Розгон Нікіта Олександрович

 

 

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування за державним замовленням зі спеціальності

«Облік і оподаткування»

  1. Гайналій Анастасія Олександрівна
  2. Гевель Катерина Петрівна
  3. Кучеренко Наталія Миколаївна
  4. Невдаха Володимир Юрійович
  5. Гуріна Ірина Віталіївна
  6. Нейжмак-Селіванова Каріна Олександрівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування за державним замовленням зі спеціальності

«Комп’ютерна інженерія»

  1. Кіблик Іван Олегович
  2. Юрченко Артем Андрійович
  3. Сіренко Олександр Олександрович
  4. Павлюхін Владислав Леонідович
  5. Ковальов Ярослав Вікторович
  6. Соколенко Владислав Олександрович
  7. Чайка Владислав Валерійович
  8. Пацан Ігор Вікторович
  9. Пушкаренко Віталій Олегович
  10. Резніченко Олександр Олександрович
  11. Бойко Олександр Андрійович
  12. Казаченко Владислав Ігорович
  13. Остапенко Павло Анатолійович
  14. Парталога Владислав Олександрович
  15. Плужник Владислав Олександрович
  16. Марченко Богдан Станіславович
  17. Федоза Богдан Олександрович
  18. Ткаченко Антон Васильович
  19. Гулька Максим Геннадійович
  20. Усатенко Костянтин Олександрович
  21. Дубіцька Марина Миколаївна
  22. Блухштейн Пилип Іоанович
  23. Галкіна Дар’я Олександрівна

 

 

 

 

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування за державним замовленням зі спеціальності

«Автомобільний транспорт»

  1. Веретенніков Андрій Станіславович
  2. Мамай Денис Володимирович
  3. Шульгін Юрій Ігорович
  4. Глинський Тимофій Володимирович
  5. Диркач Кирило Євгенович
  6. Рибченко Ігор Віталійович
  7. Рудун Максим Сергійович
  8. Смаглюк Віталій Сергійович
  9. Ярощук Владислав Геннадійович
  10. Тішин Ярослав Сергійович
  11. Шутко Владислав Сергійович
  12. Ютишев Олександр Сергійович
  13. Снежков Максим Миколайович
  14. Авксентьєв Дмитро Андрійович
  15. Іващенко Данило Вадимович
  16. Удовиченко Станіслав Юрійович
  17. Бевз Давид Віталійович
  18. Подлєсний Владислав Вадимович
  19. Загородній Сергій Сергійович
  20. Загребельний Вадим Сергійович
  21. Колесник Євген Валерійович
  22. Пуля Олександр Васильович
  23. Бішінтєєв Олександр Вадимович
  24. Руденко Володимир Олександрович

 

 

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування за державним замовленням зі спеціальності

«Економіка»

  1. Лапшова Сніжана Геннадіївна
  2. Батенко Ярослав Романович
  3. Буторіна Даніелла Олександрівна
  4. Гармаш В’ячеслав Олександрович
  5. Неклега Яна Володимирівна
  6. Коринфіл Катерина Русланівна
  7. Романов Владислав Олександрович
  8. Смельняк Діана Андріївна
  9. Свінтіцький Микита Андрійович
  10. Стрюченко Зарина Олександрівна
  11. Шмигельська Ілона Ігорівна

 

 

 

Категорія: Події | Переглядів: 871 | Додав: Женя | Рейтинг: 3.4/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2017