Середа, 25.04.2018, 05:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » Відбіркова комісія

Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 327 | Додав: Женя | Дата: 15.07.2015 | Коментарі (0)

Зустріч з кураторами груп

відбудеться

30 серпня 2014 року о 900

Посвята в студенти відбудеться

1 вересня 2014 року о 800

 

Збір студентів біля центрального входу

Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 861 | Додав: Milena | Дата: 20.08.2014 | Коментарі (0)

Увага!

30-31 серпня 2014 року відбудеться поселення у гуртожиток КМК КНТУ

за адресою  вул. Полтавська, 73

  (зупинка «Василини»)

При собі необхідно мати:

  • Документи для реєстрації: паспорт (знятися з обліку за місцем реєстрації) або паспорт одного з батьків,
  • посвідчення для військового обліку,
  • ... Читати далі »
Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 684 | Додав: Milena | Дата: 20.08.2014 | Коментарі (2)

5.03050901 Бухгалтерський облік

Група Б 12 2/9

Куратор  Григоренко Тетяна Миколаївна

  1. Балабушка Ірина Леонідівна
  2. Березовська Аліна Вікторівна 
  3. Бірзул  Анастасія Олександрівна
  4. Булава Леонід Олександрович
  5. Волчков Валерій Олександрович
  6. Кононець Ірина Володимирівна
  7. Момченко Анастасія Володимирівна
  8. Слободяник Аліна Олегівна
  9. Ткаченко Тетяна Володимирівна
  10. Федосова Владислава Олександрівна
  11. Шевченко Євген Вікторович
  12. Щербатюк Марина Олександрівна

03050401 Економіка підприємства

Група Е 12 1/9

Куратор Селезньова Лариса Оле ... Читати далі »

Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 800 | Додав: Milena | Дата: 20.08.2014 | Коментарі (0)

5.05050302 Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях

Група  Т 13 1/9

Куратор Білоус Сергій Миколайович

1. Ярмоленко Евген Юрійович

2. Медведєв Вадим Вікторович

3. Шевченко Богдан Володимирович

4. Гончаренко Олександр Олександрович

5. Чембаров Олег Сергійович

6. Ружин Олексій Геннадійович

7. Захожий Іван Богданович

 

Група Т 13 2/9

Куратор Лиходід Денис Олександрович

1. Шаповал Іван Олегович

2. Ковбаса Владислав Андрійович

3. Драченко Роман Олександрович

4. Дзюба Вадим Юрійович

5. Онопа Артем Сергійович

03050401 Економіка підприємства ... Читати далі »

Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 652 | Додав: Milena | Дата: 20.08.2014 | Коментарі (0)

5.05010201 Обслуговування комп'ютерних систем і мереж

Група К 14 1/9

Куратор – Бонк Вікторія Олександрівна

  1. Абрамов Артем Олександрович
  2. Бурлаченко Владислав Юрійович
  3. Гут Владислав Вадимович
  4. Кар'єв Олексій Володимирович
  5. Карпов Євген Олександрович
  6. Ковтуненко Роман Олександрович
  7. Кульчицький Олександр Сергійович
  8. Мінаков Ігор Сергійович
  9. Нетеса Владислав Юрійович
  10. Панасюк Богдан Володимирович
  11. Рассказов Владислав Олегович
  12. Рожко Євген Валерійович
  13. Слівець Давид Сергійович
  14. Хільченко Тетяна Юріївна
  15. Циганаш Павло Олександрович
  16. Шевченко Володимир Миколайович
  17. Шепель Артем Сергійович

Група К 1 ... Читати далі »

Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 998 | Додав: Milena | Дата: 20.08.2014 | Коментарі (0)

Молодший спеціаліст на основі базової ЗСО

... Читати далі »
Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 639 | Додав: Milena | Дата: 18.08.2014 | Коментарі (2)

Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 997 | Додав: AnnaBevz | Дата: 11.08.2014 | Коментарі (1)

Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 715 | Додав: AnnaBevz | Дата: 08.08.2014 | Коментарі (0)

Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 703 | Додав: AnnaBevz | Дата: 05.08.2014 | Коментарі (0)

1 2 »
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2018