Понеділок, 16.09.2019, 03:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2014 » Серпень » 11 » ДО НАКАЗУ - БЮДЖЕТ
17:00
ДО НАКАЗУ - БЮДЖЕТ
Молодший спеціаліст на основі базової ЗСО
Абрамов Артем Олександрович
Алдошин Дмитро Віталійович
Бабак Артем Сергійович
Баркар Андрій Анатолійович
Біліченко Віктор Миколайович
Богачук Діана Вікторівна
Бойко Максим Анатолійович
Бойченко Юлія Олександрівна
Бородін Анатолій Андрійович
Васильєва Анастасія Сергіївна
Водзинський Євген Юрійович
Волков Дмитро Юрійович
Волошкін Владислав Миколайович
Волченко Єгор Олегович
Гайдаш Владислав Миколайович
Галінський Іван Сергійович
Гевеленко Сергій Олександрович
Геращенко Давид Олександрович
Глобенко Віталій Вікторович
Горбань Богдан Едуардович
Гречук Максим Олександрович
Гриценко Денис Сергійович
Грім Станіслав Олександрович
Гупало Дмитро Сергійович
Гусак Олег Миколайович
Гут Владислав Вадимович
Димура Олександр Миколайович
Зайцев Тарас Ігорович
Змеул Олександр Олександрович
Зозуля Ілля Вікторович
Іванина Вікторія Валеріївна
Іохім Роман Дмитрович
Казимірко Назар Володимирович
Капатілов Максим Іванович
Кар`єв Олексій Володимирович
Карпов Євген Олександрович
Кликач Ольга Ігорівна
Клименко Володимир Миколайович
Клівцов Артем Миколайович
Клюєнко Ярослав В`ячеславович
Клюшкін Владислав Віталійович
Корненко Ігор Олегович
Костюк Дмитро Михайлович
Котляр Андрій Олександрович
Кравченко Анна Михайлівна
Красильнікова Наталія Євгеніївна
Краснощоченко Віталій Євгенович
Кузьмичов Максим Євгенійович
Куліш Володимир Олександрович
Кульчицький Олександр Сергійович
Лаурутавічюс Юозас Наурідасович
Лебідь Анастасія Валентинівна
Ломака Крістіна Валентинівна
Ломакін Антон Ігорович
Макаренко Денис Олександрович
Мануйлович Андрій Володимирович
Мельниченко Катерина Олександрівна
Мицак Ілля Миколайович
Мороз Владислав Віталійович
Нетеса Владислав Юрійович
Нікітенко Дмитро Ігорович
Олійник Сергій Валерійович
Осітнянко Ярослав Олександрович
Панасюк Богдан Володимирович
Парокінний Сергій Олександрович
Пастушенко Кирило Васильович
Пелеванюк Ілля Денисович
Періханян Размік Мгерович
Петренко Дмитро Віталійович
Петров Євген Олександрович
Поліщук Володимир Ігорович
Поляруш Богдан Сергійович
Пономарчук Владислав Васильович
Постова Олександра Олександрівна
Прокоп`єв Микола Андрійович
Пузирєй Ірина Олегівна
Путенко Олександр Миколайович
Рассказов Владислав Олегович
Рісков Єгор Васильович
Родін Дмитро Олександрович
Ромашко Олег Олегович
Руденко Владислав Андрійович
Самілик Владислав Олександрович
Сердюк Олександр В`ячеславович
Середа Максим Леонідович
Сивий Антон Валерійович
Сиротюк Андрій В`ячеславович
Слівець Давид Сергійович
Соловйов Роман Андрійович
Тарадай Максим Сергійович
Терешко Євген Миколайович
Тітаренко Андрій Валерійович
Ткаченко Олена Володимирівна
Торпан Юрій Володимирович
Трач Ігор Дмитрович
Трофімов Дмитро Юрійович
Федоров Богдан Сергійович
Флоренко Олег Олександрович
Хавтулярін Андрій Олегович
Хемій Ян Володимирович
Хільченко Тетяна Юріївна
Хорунжий Антон Олександрович
Циганаш Павло Олександрович
Цуцол Дмитро Олександрович
Цьосенко Валерій Сергійович
Черноморченко Денис Сергійович
Чорнобров Владислав Якович
Шамшур Максим Русланович
Шевченко Альона Миколаївна
Шевченко Вадим Олександрович
Шевченко Володимир Миколайович
Шевченко Ольга Володимирівна
Шелест Роман Олегович
Ширков Олексій Олександрович
Шпильова Ангеліна Сергіївна
Шпильовий Олександр Юрійович
Шрамко Андрій Сергійович
Якунін Роман Андрійович
Янкова Світлана Сергіївна

 

Молодший спеціаліст на основі повної ЗСО
Дзюба Вадим Юрійович
Сорокопуд Максим Ігорович
Чембаров Олег Сергійович
Драченко Роман Олександрович
Мохур Сергій Андрійович
Григоращенко Олександр Григорович
Захожий Іван Богданович
Медведєв Вадим Вікторович
Ярмоленко Євген Юрійович
Ружин Олексій Геннадійович
Гончаренко Олександр Олександрович
Онопа Артем Сергійович
Бойченко Віталій Вікторович
Кречун Костянтин Андрійович
Ковбаса Владислав Андрійович
Шаповал Іван Олегович
Качанов Олександр Олександрович
Крамаренко Микола Володимирович
Шевченко Богдан Володимирович
Іщенко Роман Валерійович

 

Молодший спеціаліст (з нормативним терміном навчання, на 3 курс)
Атамась Антон Олегович
Половченко Олексій Юрійович
Медведєв Ігор Вікторович
Миронюк Сергій Сергійович
Кузьма Олександр Васильович
Гучок Олександр Сергійович
Поповкін Вячеслав Володимирович
Поповкін Максим Вікторович
Суржок Анатолій Віталійович
Сєрий Костянтин Сергійович
Гоя Олександр Володимирович
Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 1129 | Додав: AnnaBevz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2019