Субота, 04.04.2020, 05:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2014 » Липень » 23 » ГРАФІК ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
11:54
ГРАФІК ВСТУПНИХ ІСПИТІВ


 

24.07

25.07

26.07

27.07

28.07

29.07

30.07

31.07

Група 1/9

Консультація 11:00

Укр. мова 8:00


 

Консультація 11:00

Математ. 8:00


 


 


 

Група 2/9

Консультація 11:00

Математ. 8:00


 

Консультація 11:00

Укр. мова 8:00


 


 


 

Група 3/9


 

Консультація 11:00

Укр. мова 8:00


 

Консультація 11:00

Математ. 8:00


 


 

Група 4/9


 

Консультація 11:00

Математ. 8:00


 

Консультація 11:00

Укр. мова 8:00


 


 

Група 5/9


 


 


 

Консультація 11:00

Укр. мова 12:00


 

Консультація 11:00

Математ. 8:00

Група 6/9


 


 


 

Консультація 11:00

Математ. 12:00


 

Консультація 11:00

Укр. мова 8:00

Абітурієнти з дипломом кваліфікованого робітника


 


 


 


 


 


 


 

Екзамен зі спеціальності 12:00

група 1/9

Якунін Роман Андрійович
Абрамов Артем Олександрович
Баркар Андрій Анатолійович
Вороний Богдан Миколайович
Глобенко Віталій Вікторович
Кар`єв Олексій Володимирович
Карпов Євген Олександрович
Клименко Володимир Валерійович
Ковтуненко Роман Олександрович
Кузьменко Дмитро Юрійович
Кузьменко Єгор Олексійович
Мороз Владислав Віталійович
Панасюк Богдан Володимирович
Петров Євген Олександрович
Писаренко Дмитро Олександрович
Підлубний Олексій Васильович
Рассказов Владислав Олегович
Рісков Єгор Васильович
Середа Максим Леонідович
Слівець Давид Сергійович
Соловйов Роман Андрійович
Товмаченко Олександр Олександрович
Федоров Богдан Сергійович
Флоренко Олег Олександрович
Хільченко Тетяна Юріївна
Шевченко Вадим Олександрович
Шевченко Володимир Миколайович
Шрамко Андрій Сергійович


 

група 2/9

Бесчасна Світлана Анатоліївна
Біліченко Віктор Миколайович
 
Бондаренко Юлія Сергіївна
Буга Олександр Віталійович
Геращенко Давид Олександрович
Горбань Богдан Едуардович
Гурина Валерія Юріївна
Гусак Олег Миколайович
Іванина Вікторія Валеріївна
Кликач Ольга Ігорівна
Коломієць Андрій Сергійович
Кравченко Анна Михайлівна
Ломака Крістіна Валентинівна
 
Мельниченко Катерина Олександрівна
 
Нікітенко Дмитро Ігорович
Постова Олександра Олександрівна
Пузирєй Ірина Олегівна
Солтан Анастасія Володимирівна
 
Ткаченко Олена Володимирівна
Шевченко Альона Миколаївна
Шевченко Ольга Володимирівна
Ширков Олексій Олександрович
Шпильова Ангеліна Сергіївна
Янкова Світлана Сергіївна


 

група 3/9

Бойко Максим Анатолійович
Волошкін Владислав Миколайович
Волченко Єгор Олегович
Гевеленко Сергій Олександрович
Гупало Дмитро Сергійович
Димура Олександр Миколайович
Клименко Володимир Миколайович
Кокора Марко Олександрович
Костюк Дмитро Михайлович
Краснощоченко Віталій Євгенович
Кузьмичов Максим Євгенійович
Маломуж Максим В`ячеславович
Мануйлович Андрій Володимирович
 
Осадчук Владислав Валентинович
Періханян Размік Мгерович

Поліщук Володимир Ігорович

Ромашко Олег Олегович

Саєнко Олександр Олександрович
Сердюк Олександр В`ячеславович
Сиротюк Андрій В`ячеславович
 
Спірін Михайло Сергійович
Терешко Євген Миколайович
Хавтулярін Андрій Олегович
Чайковський Максим Петрович
Черноморченко Денис Сергійович
Шамшур Максим Русланович


 

група 4/9

Алдошин Дмитро Віталійович
Анашкін Артем Олегович
Арутюнян Ігор Вартанович
Бреус Дмитро Миколайович
Гайдаш Владислав Миколайович
Гречук Максим Олександрович
Грім Станіслав Олександрович
Капатілов Максим Іванович
Корненко Ігор Олегович
Куліш Володимир Олександрович
Лаурутавічюс Юозас Наурідасович
Леонтенко Володимир Сергійович
Ломакін Антон Ігорович
Макаренко Денис Олександрович
Мєшков Артем Олександрович
Осітнянко Ярослав Олександрович
Пономарчук Владислав Васильович
Путенко Олександр Миколайович
 
Руденко Владислав Андрійович
Тітаренко Андрій Валерійович
Трач Ігор Дмитрович
 

Хорунжий Антон Олександрович

Цуцол Дмитро Олександрович

Шиш Андрій Володимирович

Шелест Роман Олегович


 

група 5/9

Бабак Артем Сергійович

Балєв Сергій Андрійович

Болотов Артем Сергійович

Бурлака Ігор Олегович
Бурлаченко Владислав Юрійович
Водзинський Євген Юрійович
Волков Дмитро Юрійович
Гут Владислав Вадимович
Зозуля Ілля Вікторович
Іохім Роман Дмитрович
Казимірко Назар Володимирович
Клівцов Артем Миколайович
Клюєнко Ярослав В`ячеславович
Кульчицький Олександр Сергійович
Лебідь Анастасія Валентинівна
Мицак Ілля Миколайович
Мінаков Ігор Сергійович
Нетеса Владислав Юрійович
Пастушенко Кирило Васильович
Пелеванюк Ілля Денисович
Поліщук Роман Анатолійович
Поляруш Богдан Сергійович
Постолатій Арсен Сейранович
Рожко Євген Валерійович
 
Трофімов Дмитро Юрійович
Шепель Артем Сергійович


 

група 6/9

Бородін Анатолій Андрійович

Бойченко Юлія Олександрівна

Васильєва Анастасія Сергіївна
Галінський Іван Сергійович
Гриценко Денис Сергійович
Зайцев Тарас Ігорович
Змеул Олександр Олександрович
Клюшкін Владислав Віталійович
Котляр Андрій Олександрович

Красильнікова Наталія Євгеніївна

Олійник Сергій Валерійович
Парокінний Сергій Олександрович
Петренко Дмитро Віталійович
Погорілий Владислав Павлович
Прокоп`єв Микола Андрійович
Родін Дмитро Олександрович
Самілик Владислав Олександрович
Сивий Антон Валерійович

Тарадай Максим Сергійович

Торпан Юрій Володимирович

Хемій Ян Володимирович

Цьосенко Валерій Сергійович

Циганаш Павло Олександрович

Чорнобров Владислав Якович
Чухрій Віталій Олександрович
Шпильовий Олександр Юрійович
Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 1142 | Додав: AnnaBevz | Рейтинг: 1.3/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2020