Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія»
- Кіблик Іван Олегович
- Юрченко Артем Андрійович
- Сіренко Олександр Олександрович
- Павлюхін Владислав Леонідович
- Ковальов Ярослав Вікторович
- Соколенко Владислав Олександрович
- Чайка Владислав Валерійович
- Пацан Ігор Вікторович
- Пушкаренко Віталій Олегович
- Резніченко Олександр Олександрович
- Бойко Олександр Андрійович
- Казаченко Владислав Ігорович
- Остапенко Павло Анатолійович
- Парталога Владислав Олександрович
- Плужник Владислав Олександрович
- Марченко Богдан Станіславович
- Федоза Богдан Олександрович
- Ткаченко Антон Васильович
- Гулька Максим Геннадійович
- Усатенко Костянтин Олександрович
- Дубіцька Марина Миколаївна
- Блухштейн Пилип Іоанович
- Слюсарєв Ярослав Андрійович
Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Автомобільний транспорт»
- Веретенніков Андрій Станіславович
- Мамай Денис Володимирович
- Шульгін Юрій Ігорович
- Глинський Тимофій Володимирович
- Диркач Кирило Євгенович
- Рибченко Ігор Віталійович
- Рудун Максим Сергійович
- Смаглюк Віталій Сергійович
- Ярощук Владислав Генадійович
- Тішин Ярослав Сергійович
- Шутко Владислав Сергійович
- Іващенко Богдан Сергійович
- Снежков Максим Миколайович
- Гівці Максим Євгенович
- Іващенко Данило Вадимович
- Удовиченко Станіслав Юрійович
- Авксентьєв Дмитро Андрійович
- Бевз Давид Віталійович
- Подлєсний Владислав Вадимович
- Загородній Сергій Сергійович
- Христенко Владислав Миколайович
- Загребельний Вадим Сергійович
- Товшанчі Владислав Віталійович
- Пташник Владислав Михайлович
Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Економіка»
- Лапшова Сніжана Геннадіївна
- Батенко Ярослав Романович
- Буторіна Даніелла Олександрівна
- Білий Артур Дмитрович
- Гармаш Вячеслав Олександрович
- Неклега Яна Володимирівна
- Коринфіл Катерина Русланівна
- Романов Владислав Олександрович
Примітка: вирішується питання зі збільшення кількості місць державного замовлення.
Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Галузеве машинобудування»
- Сафронова Вікторія Дмитрівна
- Самойленко Владислав Вадимович
- Михайленко Анатолій Віталійович
- Коваль Олександр Олександрович
- Бесчасний Олександр Віталійович
- Михайленко Денис Миколайович
- Ільченко Владислав Олександрович
- Голобородько Костянтин Олегович
Примітка: вирішується питання зі збільшення кількості місць державного замовлення.
Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Обслуговування верстатів з ПУ та РТК» (Прикладна механіка)
- Дулов Даниїл Олександрович
- Григоренко Богдан Русланович
- Кудревич Антон Олександрович
- Крисюк Святослав Романович
- Клубченко Кирило Олегович
- Жук Олександр Романович
- Крижановський Олег В'ячеславович
- Подкопайло Тимур Олександрович
- Гребінчук Євген Вікторович
- Тарасюк Микола Сергійович
Примітка: вирішується питання зі збільшення кількості місць державного замовлення.
Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Інструментальне виробництво» (Прикладна механіка)
- Троіцький Владислав Русланович
- Слободян Михайло Ввячеславович
- Теличенко Вадим Васильович
- Платонов Едуард Олександрович
- Смітюх Артьом Ігорович
- Купнівський Богдан Олексійович
- Ауліна Юлія Віталівна
- Печкур Микита Сергійович
- Купнівський Борис Олексійович
- Снєжкова Діана Володимирівна
Примітка: вирішується питання зі збільшення кількості місць державного замовлення.
Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Автоматизація та компютерно-інтегровані технології»
- Безпалий Станіслав Валерійович
- Токарський Артур Сергійович
- Новіков Денис Сергійович
- Мережко Віктор Євгенійович
- Федоренко Антон Миколайович
- Парфєєв Олександр Олексійович
- Ткаченко Віталій Данилович
- Голіков Вадим Олександрович
- Потужний Андрій Ігорович
- Саранчук Ілля Ігорович
- Соловей Павло Володимирович
- Хлипняч Олександр Миколайович
- Єфанов Віктор Станіславович
- Волошин Андрій Олександрович
- Колесник Євген Валерійович
Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування за державним замовлення зі спеціальності «Облік і оподаткування»
- Гайналій Анастасія Олександрівна
- Гевель Катерина Петрівна
- Кучеренко Наталія Миколаївна
- Невдаха Володимир Юрійович
- Гуріна Ірина Віталіївна
- Огородник Анастасія Леонідівна
Примітка: вирішується питання зі збільшення кількості місць державного замовлення.
|