Субота, 04.04.2020, 05:34
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2014 » Липень » 26 » РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
12:49
РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
  • Українська мова гр. 3/9
 

1

Бойко Максим Анатолійович

5

 

2

Волошкін Владислав Миколайович

4

 

3

Волченко Єгор Олегович

4

 

4

Гевеленко Сергій Олександрович

4

 

5

Гупало Дмитро Сергійович

4

 

6

Димура Олександр Миколайович

6

 

7

Клименко Володимир Миколайович

4

 

8

Кокора Марко Олександрович

4

 

9

Костюк Дмитро Михайлович

4

 

10

Краснощоченко Віталій Євгенович

8

 

11

Кузьмичов Максим Євгенійович

5

 

12

Маломуж Максим В`ячеславович

4

 

13

Мануйлович Андрій Володимирович

5

 

14

Осадчук Владислав Валентинович

5

 

15

Періханян Размік Мгерович

8

 

16

Поліщук Володимир Ігорович

4

 

17

Ромашко Олег Олегович

4

 

18

Саєнко Олександр Олександрович

4

 

19

Сердюк Олександр В`ячеславович

4

 

20

Сиротюк Андрій В`ячеславович

4

 

21

Спірін Михайло Сергійович

4

 

22

Терешко Євген Миколайович

5

 

23

Хавтулярін Андрій Олегович

8

 

24

Чайковський Максим Петрович

4

 

25

Черноморченко Денис Сергійович 5
 

26

Шамшур Максим Русланович 8

 

 

Математика гр. 4/9

 

1

Алдошин Дмитро Віталійович

6

2

Анашкін Артем Олегович

6

3

Арутюнян Ігор Вартанович

6

4

Бреус Дмитро Миколайович

5

5

Гайдаш Владислав Миколайович

5

6

Гречук Максим Олександрович

8

7

Грім Станіслав Олександрович

8

8

Капатілов Максим Іванович

7

9

Корненко Ігор Олегович

9

10

Куліш Володимир Олександрович

9

11

Лаурутавічюс Юозас Наурідасович

6

12

Леонтенко Володимир Сергійович

6

13

Ломакін Антон Ігорович

5

14

Макаренко Денис Олександрович

5

15

Мєшков Артем Олександрович

6

16

Осітнянко Ярослав Олександрович

6

17

Пономарчук Владислав Васильович

5

18

Путенко Олександр Миколайович

6

19

Руденко Владислав Андрійович

9

20

Тітаренко Андрій Валерійович

6

21

Трач Ігор Дмитрович

9

22

Хорунжий Антон Олександрович

7

23

Цуцол Дмитро Олександрович

6

24

Шелест Роман Олегович

6

       25

Богачук Діана Вікторівна            6

 

Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 760 | Додав: AnnaBevz | Рейтинг: 2.4/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2020