Субота, 04.04.2020, 05:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2014 » Липень » 29 » РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
12:22
РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

Математика гр. 3/9

1

Бойко Максим Анатолійович

5

2

Волошкін Владислав Миколайович

5

3

Волченко Єгор Олегович

6

4

Гевеленко Сергій Олександрович

6

5

Гупало Дмитро Сергійович

5

6

Димура Олександр Миколайович

7

7

Клименко Володимир Миколайович

6

8

Клюєнко Ярослав В`ячеславович

6

9

Кокора Марко Олександрович

5

10

Костюк Дмитро Михайлович

6

11

Краснощоченко Віталій Євгенович

8

12

Кузьмичов Максим Євгенійович

5

13

Маломуж Максим В`ячеславович

6

14

Мануйлович Андрій Володимирович

5

15

Осадчук Владислав Валентинович

5

16

Періханян Размік Мгерович

8

17

Поліщук Володимир Ігорович

6

18

Ромашко Олег Олегович

6

19

Саєнко Олександр Олександрович

6

20

Сердюк Олександр В`ячеславович

6

21

Сиротюк Андрій В`ячеславович

7

22

Спірін Михайло Сергійович

6

23

Терешко Євген Миколайович

7

24

Хавтулярін Андрій Олегович

8

25

Чайковський Максим Петрович

6

26

Черноморченко Денис Сергійович

5

27

Шамшур Максим Русланович

7

 

Українська мова гр. 4/9

1

Алдошин Дмитро Віталійович

7

2

Анашкін Артем Олегович

6

3

Арутюнян Ігор Вартанович

4

4

Богачук Діана Вікторівна

6

5

Бреус Дмитро Миколайович

4

6

Гайдаш Владислав Миколайович

5

7

Гречук Максим Олександрович

8

8

Грім Станіслав Олександрович

8

9

Капатілов Максим Іванович

4

10

Корненко Ігор Олегович

8

11

Куліш Володимир Олександрович

8

12

Лаурутавічюс Юозас Наурідасович

5

13

Леонтенко Володимир Сергійович

5

14

Ломакін Антон Ігорович

9

15

Макаренко Денис Олександрович

6

16

Мєшков Артем Олександрович

4

17

Осітнянко Ярослав Олександрович

6

18

Пономарчук Владислав Васильович

7

19

Путенко Олександр Миколайович

7

20

Руденко Владислав Андрійович

9

21

Тітаренко Андрій Валерійович

4

22

Трач Ігор Дмитрович

8

23

Хорунжий Антон Олександрович

6

24

Цуцол Дмитро Олександрович

5

25

Шелест Роман Олегович

5

26

Шиш Андрій Володимирович

4

 

Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 966 | Додав: AnnaBevz | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2020