Субота, 04.04.2020, 06:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2014 » Липень » 31 » РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
19:56
РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

Математика гр. 5/9

  1.  

Бабак Артем Сергійович

6

  1.  

Балєв Сергій Андрійович

6

  1.  

Болотов Артем Сергійович

5

  1.  

Бурлаченко Владислав Юрійович

5

  1.  

Водзинський Євген Юрійович

6

  1.  

Волков Дмитро Юрійович

5

  1.  

Гут Владислав Вадимович

9

  1.  

Зозуля Ілля Вікторович

6

  1.  

Іохім Роман Дмитрович

6

  1.  

Казимірко Назар Володимирович

5

  1.  

Клівцов Артем Миколайович

5

  1.  

Кульчицький Олександр Сергійович

6

  1.  

Лебідь Анастасія Валентинівна

8

 

  1.  

Мицак Ілля Миколайович

8

 

  1.  

Мінаков Ігор Сергійович

5

 

  1.  

Нетеса Владислав Юрійович

8

 

  1.  

Пастушенко Кирило Васильович

6

 

  1.  

Пелеванюк Ілля Денисович

8

 

  1.  

Поліщук Роман Анатолійович

5

 

  1.  

Поляруш Богдан Сергійович

8

 

  1.  

Постолатій Арсен Сейранович

5

 

  1.  

Рожко Євген Валерійович

6

 

  1.  

Трофімов Дмитро Юрійович

5

 

  1.  

Шепель Артем Сергійович

5

 

 

Українська мова гр. 6/9

1 Бойченко Юлія Олександрівна 8
2 Бородін Анатолій Андрійович 4
3 Васильєва Анастасія Сергіївна 5
4 Галінський Іван Сергійович 4
5 Гриценко Денис Сергійович 5
6 Зайцев Тарас Ігорович 4
7 Змеул Олександр Олександрович 4
8 Клюєнко Ярослав В`ячеславович 6
9 Клюшкін Владислав Віталійович 5
10 Котляр Андрій Олександрович 4
11 Красильнікова Наталія Євгеніївна 6
12 Олійник Сергій Валерійович 4
13 Парокінний Сергій Олександрович 4
14 Петренко Дмитро Віталійович 4
15 Погорілий Владислав Павлович 4
16 Прокоп`єв Микола Андрійович 5
17 Родін Дмитро Олександрович 9
18 Самілик Владислав Олександрович 4
19 Сивий Антон Валерійович 5
20 Тарадай Максим Сергійович 8
21 Торпан Юрій Володимирович 5
22 Хемій Ян Володимирович 9
23 Циганаш Павло Олександрович 8
24 Цьосенко Валерій Сергійович 5
25 Чорнобров Владислав Якович 5
26 Шпильовий Олександр Юрійович 6

 

ФАХОВИЙ ІСПИТ
1 Атамась Антон Олегович 130
2 Балабушка Ірина Леонідівна 130
3 Березовська Аліна Вікторівна 130
4 Бирзул Ірина Миколаївна 130
5 Бірзул Анастасія Олександрівна 150
6 Булава Леонід Олександрович 130
7 Вдовенко Ростислав Вікторович 140
8 Величко Ярослав Вікторович 130
9 Волчков Валерій Олександрович 140
10 Гордовий Максим Анатолійович 130
11 Гоя Олександр Володимирович 130
12 Гучок Олександр Сергійович 140
13 Кабанов Владислав Русланович 130
14 Кизілов Олександр Сергійович 130
15 Коваль Олександр Сергійович 130
16 Кононець Ірина Володимирівна 140
17 Кравченко Сергій Сергійович 180
18 Кривулько Денис Олександрович 60
19 Крючков Григорій Миколайович 130
20 Кузьма Олександр Васильович 180
21 Куц Владислав Дмитрович 150
22 Литвинчук Артур Ігорович 180
23 Матвієнко Сергій Олександрович 150
24 Медведєв Ігор Вікторович 130
25 Миронюк Сергій Сергійович 190
26 Момченко Анастасія Володимирівна 170
27 Пилипчук Олексій Олександрович 130
28 Половченко Олексій Юрійович 170
29 Поповкін Вячеслав Володимирович 190
30 Поповкін Максим Вікторович 140
31 Сєрий Костянтин Сергійович 140
32 Слободяник Аліна Олегівна 150
33 Стернард Артем Анатолійович 150
34 Суржок Анатолій Віталійович 150
35 Ткаченко Тетяна Володимирівна 130
36 Туряниця Юрій Валерійович 190
37 Федосова Владислава Олександрівна 140
38 Фрейман Катерина Андріївна 160
39 Чекой Костянтин Петрович 140
40 Чужа Денис Олександрович 150
41 Шевченко Євгеній Вікторович 160
42 Шеремет Михайло Вікторович 130
43 Шода Олександр Вікторович 130
44 Щербатюк Марина Олександрівна 130
Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 1125 | Додав: AnnaBevz | Рейтинг: 4.0/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2020