Понеділок, 16.09.2019, 03:13
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2014 » Серпень » 20 » Списки груп нового набору Молодший спеціаліст (з нормативним терміном навчання, на 3 курс)
11:36
Списки груп нового набору Молодший спеціаліст (з нормативним терміном навчання, на 3 курс)

5.03050901 Бухгалтерський облік

Група Б 12 2/9

Куратор  Григоренко Тетяна Миколаївна

  1. Балабушка Ірина Леонідівна
  2. Березовська Аліна Вікторівна 
  3. Бірзул  Анастасія Олександрівна
  4. Булава Леонід Олександрович
  5. Волчков Валерій Олександрович
  6. Кононець Ірина Володимирівна
  7. Момченко Анастасія Володимирівна
  8. Слободяник Аліна Олегівна
  9. Ткаченко Тетяна Володимирівна
  10. Федосова Владислава Олександрівна
  11. Шевченко Євген Вікторович
  12. Щербатюк Марина Олександрівна

03050401 Економіка підприємства

Група Е 12 1/9

Куратор Селезньова Лариса Олександрівна

  1. Бирзул Ірина Миколаївна
  2. Литвинчук Артур Ігорович
  3. Стернард Артем Анатолійович

5.05010201 Обслуговування комп'ютерних систем і мереж

Група К12 1/9

Куратор Приходько Лідія Миколаївна

1. Матвієнко Сергій Олександрович

5.07010602 Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів

Група  А 12 1/9

Куратор Баклан Галина Яківна

1. Коваль Олександр Сергійович

2. Чекой  Костянтин Петрович

3. Чужа Денис Олександрович

Група  А 12 2/9

Куратор Зарудній Андрій Миколайович

1. Кравченко Сергій Сергійович

2. Пилипчук Олексій Олександрович

3. Туряниця Юрій Валерійович

5.05050301 Інструментальне виробництво

Група   І 12 1/9

Куратор Гаманенко Григорій Степанович

1. Суржок Анатолій Віталійович

2. Половченко Олексій Юрійович

3. Кузьма Олександр Васильович

4. Медведєв Ігор Вікторович

5. Шеремет Михайло Вікторович

5.05050302 Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях

Група Т 12 1/9

Куратор Брайко Маргарита  Віталіївна

1. Поповкін Максим Вікторович

2. Поповкін Вячеслав Володимирович

3.  Атамась Антон Олегович

Група Т 12 2/9

Куратор Дяченко Тетяна Василівна

1. Гоя Олександр Володимирович

2.  Гучок Олександр Сергійович

5.05050202 Обслуговування верстатів з ПУ і робототехнічних комплексів

Група М 12 1/9

Куратор Морозова Любов Василівна

1.  Миронюк Сергій Сергійович

2. Сєрий Костянтин Сергійович

3. Крючков Григорій Миколайович

4. Величко Ярослав Вікторович

 

 

Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 896 | Додав: Milena | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2019