Понеділок, 16.09.2019, 03:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2014 » Серпень » 20 » Списки груп нового набору на основі базової ЗСО
10:21
Списки груп нового набору на основі базової ЗСО

5.05010201 Обслуговування комп'ютерних систем і мереж

Група К 14 1/9

Куратор – Бонк Вікторія Олександрівна

  1. Абрамов Артем Олександрович
  2. Бурлаченко Владислав Юрійович
  3. Гут Владислав Вадимович
  4. Кар'єв Олексій Володимирович
  5. Карпов Євген Олександрович
  6. Ковтуненко Роман Олександрович
  7. Кульчицький Олександр Сергійович
  8. Мінаков Ігор Сергійович
  9. Нетеса Владислав Юрійович
  10. Панасюк Богдан Володимирович
  11. Рассказов Владислав Олегович
  12. Рожко Євген Валерійович
  13. Слівець Давид Сергійович
  14. Хільченко Тетяна Юріївна
  15. Циганаш Павло Олександрович
  16. Шевченко Володимир Миколайович
  17. Шепель Артем Сергійович

Група К 14 2/9

Куратор – Бісюк Оксана Петрівна

  1. Болотов Артем Сергійович
  2. Водзинський Євген Юрійович
  3.  Вороний Богдан Миколайович
  4. Глобенко Віталій Вікторович
  5. Іохім Роман Дмитрович
  6. Кузьменко Єгор Олексійович
  7. Мицак Ілля Миколайович
  8. Мороз Владислав Віталійович
  9. Пастушенко Кирило Васильович
  10. Петров Євген Олександрович
  11. Підлубний Олексій Васильович
  12.  Поліщук Роман Анатолійович
  13. Поляруш Богдан Сергійович
  14. Середа Максим Леонідович
  15. Соловйов Роман Андрійович
  16. Федоров Богдан Сергійович
  17. Шевченко Вадим Олександрович
  18. Шрамко Андрій Сергійович

5.07010602 Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів

Група А 14 1/9

Куратор – Пузир Владислав Олександрович

  1. Анашкін Артем Олегович
  2. Арутюнян Ігор Вартанович
  3. Гевеленко Сергій Олександрович
  4. Гречук Максим Олександрович
  5. Димура Олександр Миколайович
  6. Капатілов Максим Іванович
  7. Клименко Володимир Миколайович
  8. Клюєнко Ярослав В'ячеславович
  9. Костюк Дмитро Михайлович
  10. Ломакін Антон Ігорович
  11. Пономарчук Владислав Васильович
  12. Тарадай Максим Сергійович
  13. Терешко Євген Миколайович
  14. Трач Ігор Дмитрович
  15. Хавтулярін Андрій Олегович 
  16. Шиш Андрій Володимирович

Група А 14 2/9

Куратор – Струк Віталій Олександрович

  1. Волченко Єгор Олегович
  2. Грім Станіслав Олександрович
  3. Корненко Ігор Олегович
  4. Краснощоченко Віталій Євгенович
  5. Куліш Володимир Олександрович
  6. Лаурутавічюс Юозас Наурідасович
  7. Леонтенко Володимир Сергійович
  8. Макаренко Денис Олександрович
  9. Мєшков Ортем Олександрович
  10. Осітнянко Ярослав Олександрович
  11. Періханян Размік Мгерович
  12. Постолатій Арсен Сергійович
  13. Руденко Владислав Андрійович
  14. Сиротюк Андрій В`ячеславович
  15. Спірін Михайло Сергійович
  16. Хемій Ян Володимирович
  17. Чайковський Максим Петрович

5.03050901 Бухгалтерський облік

Група Б 14 1/9

Куратор – Куц Вікторія Іванівна

  1. Біліченко Віктор Миколайович
  2. Богачук Діана Вікторівна
  3. Бойченко Юлія Олександрівна
  4. Геращенко Давид Олександрович
  5. Горбань Богдан Едуардович
  6. Іванина Вікторія Валеріївна
  7. Кликач Ольга Ігорівна
  8. Кравченко Анна Михайлівна
  9. Лебідь Анастасія Валентинівна
  10. Ломака Крістіна Валентинівна
  11. Мельниченко Катерина Олександрівна
  12. Постова Олександра Олександрівна
  13. Пузирєй Ірина Олегівна
  14. Нікітенко Дмитро Ігорович
  15. Ткаченко Олена Володимирівна
  16. Трофімов Дмитро Юрійович
  17. Ширков Олексій Олександрович
  18. Шпильова Ангеліна Сергіївна
  19. Шевченко Альона Миколаївна
  20. Шевченко Ольга Володимирівна
  21. Янкова Світлана Сергіївна300401 Економіка підприємства

03050401 Економіка підприємства

Група Е 14 1/9

Куратор – Григоренко Тетяна Миколаївна

  1. Біліченко Віктор Миколайович
  2. Кликач Ольга Ігорівна
  3. Ломака Крістіна Валентинівна
  4. Нікітенко Дмитро Ігорович
  5. Ткаченко Олена Володимирівна
  6. Трофімов Дмитро Юрійович
  7. Шевченко Альона Миколаївна
  8. Шевченко Ольга Володимирівна
  9. Янкова Світлана Сергіївна

5.05050301 Інструментальне виробництво

Група І 14 1/9

Куратор – Радченко Ілона Володимирівна

  1. Бойко Максим Анатолійович
  2. Гусак Олег Миколайович
  3. Мануйлович Андрій Володимирович
  4. Кузьмичов Максим Євгенійович
  5. Прокоп’єв Микола Андрійович
  6. Самілик Владислав Олександрович
  7. Тітаренко Андрій Валерійович
  8. Флоренко Олег Олександрович
  9.  Черноморченко Денис Сергійович
  10. Чорнобров Владислав Якович

5.05050202 Обслуговування верстатів з ПУ і робототехнічних комплексів

Група М 14 1/9

Куратор – Маркова Вікторія Анатоліївна

  1. Алдошин Дмитро Віталійович
  2. Бабак Артем Сергійович
  3. Волков Дмитро Юрійович
  4. Галінський Іван Сергійович
  5. Зайцев Тарас Ігорович
  6. Зозуля Ілля Вікторович
  7. Котляр Андрій Олександрович
  8. Парокінний Сергій Олександрович
  9. Пелеванюк Ілля Денисович
  10. Поліщук Володимир Ігорович
  11. Родін Дмитро Олександрович
  12. Ромашко Олег Олегович
  13. Сивий Антон Валерійович
  14. Сердюк Олександр В'ячеславович
  15. Торпан Юрій Володимирович
  16. Хорунжий Антон Олександрович
  17. Цуцол Дмитро Олександрович
  18. Шелест Роман Олегович
  19. Якунін Роман Андрійович

5.05050302 Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях

Група Т 14 1/9

Куратор – Шуліка Олена Олегівна

  1. Баркар Андрій Анатолійович
  2. Бородін Анатолій Андрійович
  3. Васильєва Анастасія Сергіївна
  4. Волошкін Владислав Миколайович
  5. Гайдаш Владислав Миколайович
  6. Гриценко Денис Сергійович
  7. Гупало Дмитро Сергійович
  8. Змеул Олександр Олександрович
  9. Казимірко Назар Володимирович
  10. Клівцов Артем Миколайович
  11. Клюшкін Владислав Віталійович
  12. Красильникова Наталя Євгеніївна
  13. Олійник Сергій Валерійович
  14. Петренко Дмитро Віталійович
  15. Путенко Олександр Миколайович
  16. Рісков Єгор Васильович
  17. Цьосенко Валерій Сергійович
  18. Шамшур Максим Русланович
  19. Шпильовий Олександр Юрійович
Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 1141 | Додав: Milena | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2019