Понеділок, 16.09.2019, 03:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2014 » Серпень » 20 » Списки груп нового набору на основі повної ЗСО
11:34
Списки груп нового набору на основі повної ЗСО

5.05050302 Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях

Група  Т 13 1/9

Куратор Білоус Сергій Миколайович

1. Ярмоленко Евген Юрійович

2. Медведєв Вадим Вікторович

3. Шевченко Богдан Володимирович

4. Гончаренко Олександр Олександрович

5. Чембаров Олег Сергійович

6. Ружин Олексій Геннадійович

7. Захожий Іван Богданович

 

Група Т 13 2/9

Куратор Лиходід Денис Олександрович

1. Шаповал Іван Олегович

2. Ковбаса Владислав Андрійович

3. Драченко Роман Олександрович

4. Дзюба Вадим Юрійович

5. Онопа Артем Сергійович

03050401 Економіка підприємства

Група Е 13 1/9

Куратор Шаповалова Наталія Анатоліївна

  1. Воловик Анастасія Михайлівна
  2. Куценко Тетяна Олегівна
  3. Мокін Дмитро Олегович
  4. Покотило Тетяна Микоаївна

5.05010201 Обслуговування комп'ютерних систем і мереж

Група  К 13  1/9

Куратор Матвєєва Світлана Анатоліївна

  1. Будак Іван Олегович
  2. Кучерявий Кирило Євгенович
  3. Лаврук Станіслав Андрійович
  4. Нєдєльський Дмитро Сергійович
  5. Товмаченко Роман Валерійович
  6. Царенко Сергій Олександрович

Група К 13  2/9

Куратор Павлова Ніна Сергіївна

  1. Владимиров Олег Ігорович
  2. Куліков Владислав Сергійович
  3. Лукомський Сергій Вікторович
  4. Проценко Владислав Ігорович
  5. Сіденко Дмитро Вікторович
  6. Федосієнко Олександр Ігорович

5.05050202 Обслуговування верстатів з ПУ і робототехнічних комплексів

Група  М 13 1/9

Куратор Козинська Наталія Миколаївна

  1. Крамаренко Микола Володимирович
  2. Мохур Сергій Андрійович

5.05050301 Інструментальне виробництво

Група І 13 1/9

Куратор Долиняк Сергій Миколайович

  1. Бойченко Віталій Вікторович
  2. Іщенко Роман Валерійович
  3. Кречун Костянтин Андрійович
  4. Сорокопуд Максим Ігорович
  5. Бойко Сергій Сергійович
  6. Зубніцька Зінаїда Іванівна
  7. Заміховський Іван Сергійович

5.07010602 Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів

Група А 13 2/9

Куратор Халхунов Сергій Олександрович

  1. Григоращенко Олександр Григорович
  2. Качанов Олександр Олександрович
  3. Милий Богдан Валентинович
  4. Тімко Іван Іванович
Категорія: Відбіркова комісія | Переглядів: 784 | Додав: Milena | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2019