Вівторок, 24.10.2017, 08:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2017 » Липень » 13 » ГРАФІК ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
12:12
ГРАФІК ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

Група 1/9

  1. Безпалий Станіслав Валерійович
  2. Білоокий Євгеній Георгійович
  3. Голіков Вадим Олександрович
  4. Гриценко Андрій Віталійович
  5. Гулька Максим Геннадійович
  6. Дубіцька Марина Миколаївна
  7. Єфанов Віктор Станіславович
  8. Казаченко Владислав Ігорович
  9. Кіблик Іван Олегович
  10. Ковальов Ярослав Вікторович
  11. Коринфіл Катерина Русланівна
  12. Лисенко Руслан Миколайович
  13. Марченко Богдан Станіславович
  14. Масютін Кирило Володимирович
  15. Михайленко Анатолій Віталійович
  16. Негретов Максим Миколайович
  17. Остапенко Павло Анатолійович
  18. Павлюхін Владислав Леонідович
  19. Парталога Владислав Олександрович
  20. Пацан Ігор Вікторович
  21. Перевалов Микола Вадимович
  22. Потужний Андрій Ігорович
  23. Сіренко Олександр Олександрович
  24. Снєжкова Діана Володимирівна
  25. Ткаченко Віталій Данилович
  26. Федоренко Антон Миколайович
  27. Циганенко Владислав Ігорович
  28. Цуркан Владислав Сергійович
  29. Ютишев Олександр Сергійович

 

Група 2/9

  1. Аношкін Валерій Вікторович
  2. Ауліна Юлія Віталівна
  3. Ащеулов Богдан Сергійович
  4. Бевз Давид Віталійович
  5. Бугай Павло Віталійович
  6. Веретенніков Андрій Станіславович
  7. Голобородько Костянтин Олегович
  8. Гребінчук Євген Вікторович
  9. Давидов Володимир Русланович
  10. Диркач Кирило Євгенович
  11. Єрмоленко Іван Олегович
  12. Загребельний Вадим Сергійович
  13. Іванов Ілля Ярославович
  14. Іващенко Богдан Сергійович
  15. Кадієв Тагір Русланович
  16. Клубченко Кирило Олегович
  17. Коваль Олександр Олександрович
  18. Кормільченко Максим Сергійович
  19. Кравчук Володимир Володимирович
  20. Лубенець Артем Олександрович
  21. Пташник Владислав Михайлович
  22. Слободян Михайло В’ячеславович
  23. Смаглюк Віталій Сергійович
  24. Тарасюк Микола Сергійович
  25. Терещенко Володимир Васильович
  26. Тішин Ярослав Сергійович
  27. Товшанчі Владислав Віталійович
  28. Троіцький Владислав Русланович
  29. Червоний Геннадій Олегович

 

Група 3/9

  1. Білий Артур Дмитрович
  2. Блухштейн Пилип Іоанович
  3. Бойко Олександр Андрійович
  4. Возносіменко Матвій Анатолійович
  5. Волошин Андрій Олександрович
  6. Говтва Олег Олегович
  7. Горбатюк Богдан Станіславович
  8. Гордовий Владислав Владиславович
  9. Журавльова Анастасія Юрієвна
  10. Іщенко Данило Олександрович
  11. Кашпуренко Євген Олегович
  12. Коваль Олександр Володимирович
  13. Кравченко Віталій Вікторович
  14. Красюк Олексій Вікторович
  15. Кудревич Антон Олександрович
  16. Лагода Владислав Віталійович
  17. Маєвський Артем Олександрович
  18. Малінніков Владислав Ігорович
  19. Новіков Днис Сергійович
  20. Панчук Валерій Віталійович
  21. Плужник Владислав Олександрович
  22. Поліщук  Богдан Романович
  23. Пушкаренко Віталій Олегович
  24. Резніченко Олександр Олександрович
  25. Руденко Володимир Олександрович
  26. Соловей Павло Володимирович
  27. Стоцький Олексій Анатолійович
  28. Хлипняч Олександр Миколайович

Група 4/9

  1. Авксентьєв Дмитро Андрійович
  2. Бацан Андрій Григорович
  3. Бондаренко Дмитро Олексійович
  4. Ботнар Євген Борисович
  5. Вовченко Василь Андрійович
  6. Гівці Максим Євгенович
  7. Дулов Даниїл Олександрович
  8. Загородній Сергій Сергійович
  9. Злуховський Богдан Петрович
  10. Іващенко Данило Вадимович
  11. Кривенко Кирило Ігорович
  12. Крижановський Олег В'ячеславович
  13. Крисюк Святослав Романович
  14. Купнівський Богдан Олексійович
  15. Купнівський Борис Олексійович
  16. Маркін Данііл Павлович
  17. Олішевський Валентин Сергійович
  18. Пастушенко Микита Олександрович
  19. Подлєсний Владислав Вадимович
  20. Прока Сергій Сергійович
  21. Пуля Олександр Васильович
  22. Рудун Максим Сергійович
  23. Самойленко Владислав Вадимович
  24. Сафронова Вікторія Дмитрівна
  25. Ткаченко Владислав Григорович
  26. Христенко Владислав Миколайович
  27. Чинченко Дмитро Ігорович
  28. Юрчук Дмитро Валерійович

 

Група 5/9

  1. Баніра Дмитро Сергійович
  2. Баркар Микита Миколайович
  3. Буторіна Даніелла Олександрівна
  4. Гармаш В’ячеслав Олександрович
  5. Голубіцький Владислав Ігорович
  6. Гуріна Ірина Віталіївна
  7. Довбненко Микита Андрійович
  8. Колесник Євген Валерійович
  9. Красюк Дмитро В’ячеславович
  10. Лещинський Андрій Олександрович
  11. Масловська Вікторія Анатоліївна
  12. Мережко Віктор Євгенійович
  13. Михайленко Денис Миколайович
  14. Невдаха Володимир Юрійович
  15. Неклега Яна Володимирівна
  16. Огородник Анастасія Леонідівна
  17. Подкопайло Тимур Олександрович
  18. Пуля Віктор Валентинович
  19. Саранчук Ілля Ігорович
  20. Свінтіцький Микита Андрійович
  21. Слюсарев Ярослав Андрійович
  22. Смітюх Артьом Ігорович
  23. Смельняк Діана Андріївна
  24. Ткаченко Антон Васильович
  25. Цірекідзе Олег Едуардович
  26. Чайка Владислав Валерійович
  27. Шеремет Олександр Юрійович
  28. Юрченко Артем Андрійович

Група 6/9

  1. Батенко Ярослав Романович
  2. Бесчасний Олександр Віталійович
  3. Вашека Павло Олександрович
  4. Волков Іван Володимирович
  5. Гайналій Анастасія Олександрівна
  6. Галкіна Дар'я Олександрівна
  7. Глинський Тимофій Володимирович
  8. Данчул Максим Ігорович
  9. Дашковський Захар Володимирович
  10. Жовтобрюх Владислав Валерійович
  11. Жулай Ярослав Леонідович
  12. Івасютин Вікторія Романівна
  13. Лапшова Сніжана Геннадіївна
  14. Маєвський Вадим Вадимович
  15. Мамай Денис Володимирович
  16. Печкур Микита Сергійович
  17. Платонов Едуард Олександрович
  18. Погрібний Олексій Миколайович
  19. Розгон Нікіта Олександрович
  20. Романов Владислав Олександрович
  21. Снежков Максим Миколайович
  22. Стрюченко Зарина Олександрівна
  23. Токарєв Ілля Валерійович
  24. Удовиченко Станіслав Юрійович
  25. Усатенко Костянтин Олександрович
  26. Цюпко Євген Олегович
  27. Шитря Світлана Сергіївна
  28. Шмегельська Ілона Ігорівна
  29. Ярощук Владислав Генадійович

Група 7/9

  1. Гевель Катерина Петрівна
  2. Григоренко Богдан Русланович
  3. Биченко Олександр Володимирович
  4. Бішінтєєв Олександр Вадимович
  5. Бурчак Олександр Ігорович
  6. Григорян Артур Аргиштович
  7. Жук Олександр Романович
  8. Ільченко Владислав Олександрович
  9. Іщенко Владислав Костянтинович
  10. Кравченко Володимир Володимирович
  11. Кучеренко Наталія Миколаївна
  12. Літвінов Валерій Володимирович
  13. Лукіч Олексій Васильович
  14. Михайлов Владислав Геннадійович
  15. Нертик Микола Костянтинович
  16. Парфєєв Олександр Олексійович
  17. Пересунько Данило Володимирович
  18. Петренко Владислав Юрійович
  19. Рябовол Ярослав Вадимович
  20. Соколенко Владислав Олександрович
  21. Теличенко Вадим Васильович
  22. Токарський Артур Сергійович
  23. Федоза Богдан Олександрович
  24. Чайка Антон Русланович
  25. Чайковський Богдан Валерійович
  26. Шаповал Дар’я Олегівна
  27. Шимко Максим Володимирович
  28. Шульгін Юрій Ігорович
  29. Шутко Владислав Сергійович
Категорія: Події | Переглядів: 1511 | Додав: AnnaBevz | Рейтинг: 3.2/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2017