Вівторок, 24.10.2017, 08:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Новини
Події [454]
Архів [19]
Анонси [0]
Оголошення та анонси подій
Шляхами подвигу і слави [2]
Ветеранам Великої Вітчизняної присвячується
Виховна робота [142]
Матеріали та звіти проведених виховних годин
Навчальна робота [26]
Навчальна робота
Відбіркова комісія [17]
ПОДІЇ ТА НОВИНИ КМК КНТУ
Головна » 2017 » Березень » 14 » Тиждень циклової комісії фізико-математичних дисциплін
18:08
Тиждень циклової комісії фізико-математичних дисциплін

З метою розвитку творчих здібностей студентів та виявленню обдарованих дітей , які мають високий творчий потенціал, у коледжі з 06.03 по 10.03.2017 р. проводився Тиждень циклової комісії фізико-математичних дисциплін.

Математика, фізика, інформатика, хімія, біологія та астрономія можуть бути не тільки потрібними та  важкими, але й цікавими.

Викладачами комісії проведено ряд різноманітних позакласних заходів серед студентів 1-2 х курсів. Це:

  1. Олімпіада з фізики

1 місце -  Голівець Андрій (гр. К 16 2/9)

2 місце — Толкачов Павло (гр. К 16 2/9)

3 місце — Поліщук Михайло (гр. Е 16 1/9)

 

  1. Інтелектуальна гра з хімії та біології "Слабка ланка"

         Змагалися команди груп Е 16 1/9 та К 16 1/9. Найкращою виявилася команда групи К 16 1/9 у складі Сорокіна Сергія, Музиченка Дмитра та Гайдея Олександра.

  1. Наукова конференція "Видатні жінки - фізики"

          Серед студентів груп Т 16 1/9, К 15 1/9, К 16 1/9, К 16 2/9 та А16 1/9 пройшла наукова конференція "Видатні жінки - фізики". Студенти Кіріченко Денис, Панішко Олександр, Некрашевич Дмитро, Резніченко Володимир, Голівець Андрій, Белоглазов Максим та Конончук Максим під керівництвом викладачів Пташко О.О. та Бевз А. В.  виступили з доповідями та презентаціями про видатних жінок-фізиків.

  1. Конкурс «Найрозумніший першокурсник»

1 місце -  Сорокін Сергій (гр. К 16 1/9)

2 місце – Музиченко Дмитро (гр. К16 1/9)

3 місце - Дордюк Олександр (гр. С16 1/9)

  1.   Математична олімпіада

 

1 місце -  Сорокін Сергій (гр. К16 1/9)

                              2 місце – Дордюк Олександр (гр. С16 1/9)

                              3 місце – Голівець Андрій (гр. К16 2/9)

 

Маркова В.А., голова циклової комісії

фізико-математичних дисциплін

Переглядів: 67 | Додав: AnnaBevz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2017